Новини

Управління дозвільних документів та місцевих адміністративних послуг працює для Вас!

Якщо Ви багатодітна сім’я та бажаєте отримати посвідчення батьків та дітей з багатодітної сім’ї, або якщо Ви плануєте отримати відомості з Державного земельного кадастру, або ввести в експлуатацію закінчений будівництвом об’єкт, отримати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами або здійснити державну реєстрацію потужностей оператору ринку, Вам до нас - адміністраторів управління дозвільних документів та місцевих адміністративних послуг. 

“єМалятко” у пологових будинках №4 та №5 міста Одеси!

Шановні громадяни! Повідомляємо, що сьогодні, 20 вересня 2022 року, прийом документів на отримання комплексної послуги «єМалятко» ВІДНОВЛЕНО у:
пологовому будинку №4 (провулок Павла Кравцова, 7);
пологовому будинку №5 (вулиця Маршала Говорова, 28). 

Отримайте id-картку ОДНОЧАСНО з довідкою про реєстрацію місця проживання!

Шановні громадяни! Повідомляємо, що з 12.09.2022 відновлена можливість отримання паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм (id-картки) та довідки про реєстрацію місця проживання особи за ОДИН візит до ЦНАП

Увага! Щодо запису на паспортні послуги!

Шановні громадяни! Повідомляємо, що наразі вільних місць для запису на паспортні послуги НЕМАЄ.
Запис до електронної черги відкриватиметься поступово на постійній основі.  Будь ласка, слідкуйте на нашому сайті: https://cnap.odessa.ua/e-tickets/

До уваги громадян!

Зверніть увагу, що наразі система електронної черги працює з технічними перебоями внаслідок великого навантаження!

Будь ласка, не намагайтесь багаторазово формувати запис. Чим більше громадян намагаються зареєструватись та надсилають запити, тим більше відбувається навантаження на сервер.

Вдячні за Ваше терпіння! 

До уваги замовників будівництва!

Повідомляємо, що до Наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 03.07.2018 р. № 158 було внесено зміни. У зв’язку з цим змінився перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги "Реєстрація декларації про готовність об'єкта до експлуатації (щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт)".

ГУ Держпраці в Одеській області припиняє реєстрацію об’єктів підвищеної небезпеки та їх декларацій

Відповідно до внесених змін до Закону України «Про об’єкти підвищеної небезпеки», припинено повноваження Головного управління Держпраці в Одеській області щодо надання визначених адміністративних послуг.