Новини

ЦНАП продовжує працювати! Результати надання послуг за місяць!

ЦНАП Одеської міської ради продовжує працювати попри воєнний час та забезпечувати максимально просте та доступне надання більшості державних та місцевих адміністративних послуг для фізичних та юридичних осіб, а також дозвільних документів у сфері господарської діяльності. Так, за травень було прийнято 11 402 заяви та надано 10 470 адміністративних послуг!

Заявку про пошкоджене майно можна подати в ЦНАП!

Власники приватних будинків, квартир та інших житлових приміщень можуть зробити повідомлення про пошкоджене майно. Таку послугу можна отримати звернувшись до Центру надання адміністративних послуг або за допомогою застосунку Дія

Результати надання паспортних послуг за травень!

Центр надання адміністративних послуг продовжує приймати документи на оформлення біометричних паспортів. В результаті плідної роботи головного підрозділу Центру на вул. Косовській, 2-Д, у період з 01 травня по 01 червня 2022 року:

  • на оформлення ID-карток прийнято - 383 заяви;
  • ID-карток видано - 46;
  • на оформлення закордонних паспортів прийнято - 1851 заяви;
  • закордонних паспортів видано - 1038.
Гарна новина! Отримати витяг про місце проживання відтепер можна на порталі Дія!

Шановні громадяни, звертаємо увагу, що з 01 грудня 2021 року для власників паспортів зразка 1994 року та ID-карток документом, що підтверджує місце проживання, є ВИТЯГ з реєстру територіальної громади. Отримати документ в електронному вигляді можливо на порталі Дія

До уваги громадян! Відновлено прийом документів на адміністративні послуги двох суб'єктів!

Повідомляємо, що у Центрі надання адміністративних послуг за адресою вул. Косовська, 2-Д, ВІДНОВЛЕНО прийом документів на адміністративні послуги Головного управління Держгеокадастру в Одеській області; Головного управління Держгеокадастру в Одеській області (Відділ № 5 управління надання адміністративних послуг Головного управління).

Інформація щодо запису на паспортні послуги!

Інформація щодо запису до електронної черги на отримання паспортних послуг. Наразі онлайн запис на паспортні послуги здійснюється на червень поточного року. Запис на липень буде відкрито поступово протягом червня. 

До уваги громадян! Послуга єМалятко доступна на порталі Дія та у підрозділах ДРАЦС!

Батьки знову мають можливість скористатися комплексною послугою єМалятко та зареєструвати новонароджену дитину.
Наразі отримати послугу можна:

До уваги громадян! Щодо паспортних послуг!

Повідомляємо, що попередній запис на отримання паспортних послуг у Центрі надання адміністративних послуг на червень ЗАКРИТО.
Про відкриття запису на липень буде повідомлено додатково.