Новини

Управління дозвільних документів та місцевих адміністративних послуг працює для Вас!

Якщо Ви багатодітна сім’я та бажаєте отримати посвідчення батьків та дітей з багатодітної сім’ї, або якщо Ви плануєте отримати відомості з Державного земельного кадастру, або ввести в експлуатацію закінчений будівництвом об’єкт, отримати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами або здійснити державну реєстрацію потужностей оператору ринку, Вам до нас - адміністраторів управління дозвільних документів та місцевих адміністративних послуг.

Управління дозвільних документів та місцевих адміністративних послуг є структурним підрозділом Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради. 

До складу управління входять 3 відділи: відділ місцевих адміністративних послуг, відділ адміністративних послуг органів виконавчої влади та відділ дозвільних документів у сфері господарської діяльності.

Адміністратори управління забезпечують прийом 73% адміністративних послуг від загальної кількості адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП.

За 8 місяців поточного року управлінням прийнято 13 359 заяв на отримання адміністративних послуг. Серед заявників більшість складають юридичні особи та ФОП. 

Адміністратори управління, 8 з яких мають загальний стаж роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування близько та понад 15 років, - це професіонали своєї справи, ініціативні, комунікабельні, неупереджені та справедливі, орієнтовані на служіння громаді міста Одеси.

Всі новини