Послуги

 > 

Ліцензування та промисловість

 > 

(001-79) Зупинення дії ліцензії повністю або частково на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії

 • Перелік документів необхідних для отримання послуги
  1. Заява суб'єкта звернення про надання адміністративної послуги, встановленого зразка, заповнена належним чином
  2. Заява суб’єкта господарювання про зупинення власної ліцензії повністю або частково
  3. Документ, що посвідчує особу
  4. Документ, що підтверджує повноваження особи
 • Форми документів (для попереднього заповнення)
 • Нормативні акти, якими регламентують надання послуги
  1. Закон України "Про адміністративні послуги" від 06.09.2012 р. № 5203-VI
  2. Закон України "Про ліцензування видів господарської діяльності" від 02.03.2015 р. № 222-VIIІ
  3. Закон України "Про теплопостачання" від 02.06.2005 № 2633-IV
  4. Постанова КМУ "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" від 05.08.2015 р. № 609 (із змінами)
  5. Спільний наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Державної регуляторної служби України "Про затвердження форми та змісту ліцензії" від 14.07.2015 р. № 781/38, що зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 15.07.2015 р. № 848/27293
  6. Ліцензійні умови провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання, затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22.03.2017 № 308
  7. Порядок ліцензування видів господарської діяльності, державне регулювання яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 03.03.2020 № 548

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:
Суб’єктові звернення особисто у тому числі його уповноваженому представникові у разі пред’явлення документа, що посвідчує особу та засвідчує його повноваження.

Місце звернення:
Документи подаються в Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Косовська, 2-д.

Строк дії адміністративної послуги: -

Підстави для відмови:
Орган ліцензування відмовляє у зупиненні власної ліцензії повністю або частково, у разі якщо заява ліцензіата про зупинення власної ліцензії повністю або частково, подана після видання органом ліцензування розпорядчого документа про проведення перевірки додержання цим ліцензіатом ліцензійних умов і до закінчення строку:
- перевірки та усунення порушень ліцензійних умов (у разі їх наявності);
- протягом 30 робочих днів після закінчення спливу строку виконання ліцензіатом розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов (крім випадку видання протягом цього строку органом ліцензування розпорядчого документа про проведення позапланової перевірки виконання ліцензіатом розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов).

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом звертайтесь у Єдиний центр звернень громадян за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048)705-55-55 (з мобільного).

Розпорядження органу ліцензування про зупинення дії ліцензії повністю або частково або відмова у зупиненні дії ліцензії повністю або частково. Орган ліцензування оприлюднює прийняті ним рішення на своєму офіційному вебсайті на наступний робочий день після його прийняття.