Послуги

 > 

Департамент надання адміністративних послуг Одеської міської ради

 > 

(044-32) Надання відомостей з Реєстру територіальної громади про кількість зареєстрованих осіб у житловому приміщенні

 • Перелік документів необхідних для отримання послуги
  1. Заява суб'єкта звернення про надання адміністративної послуги, встановленого зразка, заповнена належним чином
  2. Заява за формою згідно з додатком 6 до Порядку
  3. Документ, що посвідчує особу (у разі особистого звернення суб'кта звернення)
  4. Документ, що підтверджує присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, або повідомлення про відмову від його прийняття особи (у разі особистого звернення суб'єкта звернення)
  5. Документ, що підтверджує право власності на житло
  6. Для отримання відомостей про кількість осіб у житловому приміщенні комунальної/державної власності замість документів, які підтверджують право власності на житло, надаються документи, які підтверджують повноваження наймача (договір найму і та ін.)
  7. Будинкова книга, для отримання відомостей про кількість зареєстрованих осіб у приватному домоволодінні вперше (надається для сканування та внесення відомостей до реєстру територіальної громади м. Одеси)
  8. У разі подання заяви представником суб'єкта звернення, крім зазначених документів, додатково подаються документ, що посвідчує особу представника, документ, що підтверджує присвоєння реєстраційоного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, або повідомлення про відмову від його прийняття особи, та документ, що підтверджує повноваження особи як представника
  9. Документ, що посвідчує особу
  10. Документ, що підтверджує повноваження особи
  11. Запит про надання відомостей про кількість зареєстрованих осіб у житловому приміщенні/будинку
 • Форми документів (для попереднього заповнення)
 • Нормативні акти, якими регламентують надання послуги
  1. Закон України «Про адміністративні послуги»
  2. Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»
  3. Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг»
  4. Постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207 «Про затвердження правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру»
  5. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»
  6. Рішення Одеської міської ради від 17.12.2013 № 4187-VI «Про створення Центру надання адміністративних послуг Одеської міської ради» (зі змінами)
  7. Рішення Одеської міської ради від 10.06.2015 № 6703-VI «Про затвердження переліків адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради, у новій редакції» (зі змінами)
  8. Порядок надання відомостей про зареєстрованих осіб у житловому приміщенні/будинку, затверджений наказом Департаменту надання адміністративних послуг від 19.06.2020 № 86

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

Особисто, через уповноваженого представника у разі пред'явлення документа, що посвідчує особу та засвідчує його повноваження, законним представником.

Місце звернення:

Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Косовська, 2-д;
Відділ державних адміністративних послуг у Суворовському районі Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65025, м. Одеса, пр. Добровольського, 106 (кабінет № 108);
Управління реєстрації та паспортизації в Київському районі Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65114, м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 9, 1-й поверх;
Управління реєстрації та паспортизації в Малиновському районі Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65078, м. Одеса, вул. Генерала Петрова, 22, 1-й поверх.


Строк дії адміністративної послуги: -

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом звертайтесь у Єдиний центр звернень громадян за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048)705-55-55 (з мобільного). 

Відомості про кількість зареєстрованих осіб у житловому приміщенні/будинку або відмова в наданні відомостей про кількість зареєстрованих осіб у житловому приміщенні/будинку.